Gizlilik ve Müşteri Güvenliği

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

Bu sözleşme Havass Kitabevi ile havasskitap.com internet sitesini ziyaret eden misafir, Kayıtlı Üye ve Müşterileri (Bundan böyle kısaca "KULLANICI" olarak anılacaktır) arasında havasskitap.com İnternet Sitesini kullanarak KULLANICI'NIN vermiş olduğu kişisel bilgilerdeki, siparişlerdeki ve ödemelerdeki GİZLİLİK İLKELERİ VE GÜVENLİK POLİTİKASI koşul ve sınırlarını düzenlemek amacı ile akdedilmiştir.


Sözleşmenin Kapsamı:

• Bu sözleşme www.havasskitabevi.com URL’si ve içerisindeki tüm sayfalarda geçerlidir.

• Herhangi bir sitede veya sayfada havasskitap.com Logosunun görülmesi bu sözleşmenin geçerli olduğu anlamına gelmez. KULLANICI URL’yi kontrol etmek ve gerçekten havasskitap.com'a ait bir sayfa olduğundan emin olmak zorundadır.

• KULLANICI'ya ait bilgiler (e-posta, fatura, teslimat adresleri vs.) hiçbir şekilde üçüncü kişiler ile paylaşılmaz.

• KULLANICI'nın www.havasskitabevi.com İnternet Sitesinden bir ürün satın alırken kullandığı kredi kartı bilgileri www.havasskitabevi.com güvencesindedir, diğer Kayıtlı Üyeler veya üçüncü şahıslar kredi kartı bilgilerini göremezler.

• KULLANICI'nın www.havasskitabevi.com İnternet Sitesinden satın aldığı ürünlerin hasarsız, eksiksiz, doğru adrese ve zamanında fatura ile birlikte kargo firmasına tesliminden havasskitap.com sorumlu olup, ürünlerini kargo firmasından teslim alırken hasarsız ve eksiksiz olduğunu kontrol etmekle KULLANICI sorumludur.


Saklanan Kişisel Bilgilerin Kapsamı:

• www.havasskitabevi.com İnternet Sitesini ziyaret için KULLANICI herhangi bir kişisel bilgisini vermek zorunda değildir. Ancak KULLANICI, www. havasskitabevi.com hizmetlerinden yararlanmak veya sipariş vermek istiyorsa kayıtlı üye olmak ve bazı kişisel bilgileriyle birlikte kredi kartı bilgilerini vermek zorundadır.

• KULLANICI'nın www. havasskitabevi.com İnternet Sitesini herhangi bir zamanda ziyaret ettiğinde www.havasskitabevi.com internet sunucusu, KULLANICI internet tarayıcısının bağlanmış olduğu IP adresini isimsiz kullanıcı olarak kaydeder. KULLANICI'nın isteğine bağlı olarak, havasskitap.com İnternet Sitesi çerez (cookie) bilgisi, havasskitap.comİnternet Sitesi sayfaları içerisinde yapılan ürün veya ürünlerin aramalarını saklar. Bu bilgiler sayesinde ileriki dönemlerde sitede yer alabilecek reklam bandları ile ilgi duyulan ürünler doğrultusunda kişiselleştirilmede kullanılabilir.

• www.havasskitabevi.com İnternet Sitesi, KULLANICI'nın kişisel bilgilerini üç temel amaç için saklar; bazı hizmetlerde KULLANICI isteklerini yerine getirebilmek, özel içerik ve reklam bandı sağlamak ile ürün ve hizmetlerden haberdar etmek.


Kişisel Bilgilerin Güvenliği:

havasskitap.com, KULLANICI'nın vermiş olduğu tüm kişisel bilgilerini gizli tutar. Ancak, KULLANICI'nın yapmış olduğu alışverişlerinde havasskitap.com ürünü teslim edebilmek için çalışanlarına ve kargo şirketine KULLANICI adı ve adresini bildirmek zorundadır.


Kullanıcı İstekleri/Geri Bildirimleri:

• www.havasskitabevi.com, KULLANICI'nın www.havasskitabevi.com İnternet Sitesi ve ürünleri ile ilgili ulaştırdıkları her türlü istek, öneri ve soruları içeren bilgileri site performansını ölçmek için saklamaktadır. Bu gibi bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek dışında herhangi bir amaç için kullanılmaz.


İçerik Kullanımı

havasskitap.com İnternet Sitesinde yayınlanan hiçbir yazı veya grafik üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz. Sitede yer alan içerikler ya da görünüm tasarımı, başka sitelerde yayınlanamaz, www. havasskitabevi.com’nin izni olmadan internet sitelerine link verilemez.

Bu sözleşme havasskitap.com tarafından önceden haber verilmeksizin güncellenebilir. KULLANICI bu sözleşmeyi kendisinin belirleyeceği aralıklarla kontrol etmelidir. KULLANICI, gizlilik ve güvenlikle ilgili soru ve sorunlarını havasskitap.com ile irtibat kurarak güvenlik departmanına iletebilir.

Havass Kitabevi 2019 Her Hakkı Saklıdı